Gewapende overval in de Triemen

di. 8 november · 22:032016 · 22:03 · Archief RTV NOF

Dinsdagavond is er in de Triemen een gewapende overval geweest. Via Burgernet werd een oproep gedaan om uit te kijken naar drie mannen. Twee van hen hadden een DHL-shirts aan, de andere man had een sjaal met donkere kleding aan.

Kevin van der Velde

Dinsdagavond rond 20.30 uur is er in de Triemen een gewapende overval op een woning geweest. Via Burgernet werd tien minuten later een oproep gedaan om uit te kijken naar drie mannen. Twee van hen hadden een DHL-shirts aan, de andere man had een sjaal met donkere kleding aan.

De slachtoffers, een echtpaar waren op het moment van de overval thuis. De man is mogelijk licht gewond geraakt tijdens de overval, aldus de politie. De lengte van de overvallers was verschillend. Het publiek werd verzocht niks te ondernemen en bij aantreffen van het trio 112 te bellen. Bij de woning van de slachtoffers werd een politie-onderzoek opgestart, hierbij werden speurhonden ingezet. De gewonde man en zijn vrouw krijgen medische en psychische hulpverlening.

Of de overvallers buit hebben gemaakt, is niet bekend gemaakt. Rond 21.45 is de Burgernetactie beeïndigd. De verdachten werden niet aangetroffen. Mensen die tips hebben in het onderzoek kunnen bellen met 0900-8844.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Kevin van der Velde