Schoonmoeder van Seggeren vrij gelaten
De 55-jarige schoonmoeder van de vermoorde Tjeerd van Seggeren uit Kollumerzwaag is voorlopig vrijgelaten. Dat heeft het Openbaar Ministerie bekendgemaakt.
De 55-jarige schoonmoeder van de vermoorde Tjeerd van Seggeren uit Kollumerzwaag is voorlopig vrijgelaten. Dat heeft het Openbaar Ministerie bekendgemaakt. De vrouw wordt nog wel verdacht van betrokkenheid bij de dood van haar schoonzoon, maar volgens het Openbaar Ministerie is er nog niet genoeg reden haar langer vast te houden. De vrouw werd vorige week in de rechtbank in Leeuwarden aangehouden, daar vond een pro-forma zitting in de zaak van Seggeren plaats.
De 37-jarige Tjeerd van Seggeren uit Kollumerzwaag verdween in de nacht 8 op 9 juli 2017. Zondagochtend werd al snel het levenloze lichaam gevonden. In een weiland aan de kruising Fûgelsang – Bûterwei in De Westereen kwam de man door een misdrijf om het leven. Van Seggeren had de avond voorafgaand aan de moord het Freeze Forze Beachfest in hetzelfde dorp bezocht. In december 2017 werd de vrouw van van Seggeren aangehouden als verdachte.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.