Spelletjesochtend groep 1&2 Casimirschool

wo. 8 juni · 13:412016 · 13:41 · Archief RTV NOF

De groepen 1 en 2 hadden een erg speciale ochtend. Een ochtend met rennen vliegen en draven. Klas 3 SDV van het Lauwers College had een spelletjes ochtend voor de groepen 1 en 2 van de Casimirschool te Kollum georganiseerd.

Sake Beerstra

De groepen 1 en 2 hadden een erg speciale ochtend. Een ochtend met rennen vliegen en draven. Klas 3 SDV van het Lauwers College had een spelletjes ochtend voor de groepen 1 en 2 van de Casimirschool te Kollum georganiseerd. Na veel voorbereiding en overleg is er een super ochtend uit gekomen.

Het was wat koud maar daar hadden de kinderen geen last van die maakten alleen maar plezier, zelfs de regendruppels werden niet opgemerkt. De kinderen hadden pauze om 10 uur maar konden bijna niet wachten verder te gaan. Met makkelijke, moeilijke en rustgevende spelletjes waren de kinderen dolgelukkig.

Het laatste spel was de kracht meten met touwtrekken en met de parachute. Met wat hulp van het Lauwers College, ouders en leraren is er een super ochtend uitgekomen om niet te vergeten. Aan het einde zijn er lekker pannenkoeken gegeten die gemaakt zijn door de ouders.

© Verslag gemaakt door Annarixte en Maxine, 3SDV Lauwers College

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Sake Beerstra