Sponsorzwemmen in Zwemcentrum Kollum brengt veel geld op voor Malawi

wo. 15 april · 13:192015 · 13:19 · Archief RTV NOF

Sponsorzwemmen in Zwemcentrum Kollum brengt veel geld op voor Waterpomp in Malawi. De leerlingen van de bovenbouw van de Koningin Julianaschool, de Prins Berhardschool en de Professor Casimirschool.

Sake Beerstra

Sponsorzwemmen in Zwemcentrum Kollum brengt veel geld op voor Waterpomp in Malawi. De leerlingen van de bovenbouw van de Koningin Julianaschool, de Prins Berhardschool en de Professor Casimirschool hebben vele baantjes gezwommen en samen met hun sponsors dit geweldige bedrag bijeen gebracht: € 4037,00. Dit geldt is bestemd voor de waterpomp, die bij de kliniek in het dorpje Mafumphizi wordt aangelegd.

Tien groepen hebben op woensdagmorgen gezwommen, steeds onder het toeziend oog van badmeester Marten Ettema. Het zwembad en de badmeester zijn ons gratis ter beschikking gesteld door de directeur van het bad, de heer Pantjes.

De deelnemers van World Servants Kollum 2015, die op 24 april 2015 naar Malawi afreizen, spreken daarvoor hun grote erkentelijkheid uit.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Sake Beerstra