Strijd rondom Prins Dokkum ten einde
De 33 ontslagen werknemers van Prins Dokkum krijgen alsnog een ontslagvergoeding. Dat meldt de Leeuwarder Courant. Een meerderheid van het voormalige personeel van de vangrailfabriek in Dokkum accepteerde woensdag een deal met de directie van het bedrijf. Ze ontvangen vijf maandsalarissen en een eenmalige vergoeding van 2500 euro.
De 33 ontslagen werknemers van Prins Dokkum krijgen alsnog een ontslagvergoeding. Dat schrijft de Leeuwarder Courant. Een meerderheid van het voormalige personeel van de vangrailfabriek in Dokkum accepteerde woensdag een deal met de directie van het bedrijf.
Ze ontvangen vijf maandsalarissen en een eenmalige vergoeding van 2500 euro. In ruil daarvoor staken vakbonden FNV en CNV hun juridische procedures tegen het bedrijf. De strijd om Prins Dokkum is tot in de Den Haag uitgevochten.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.