Teenznight in de Paradisobar Kollum
Vrijdagavond 3 maart stond in het teken van deze verleidingen en hoe je er mee om kunt gaan , dit is samenwerking gegaan met Johnny de Vries van de Paradiso Bar in Kollum.
Vrijdagavond 3 maart stond in het teken van deze verleidingen en hoe je er mee om kunt gaan , dit is samenwerking gegaan met Johnny de Vries van de Paradiso Bar in Kollum.
Teenznight is een leuke club jeugd in de leeftijd van 12 t/m 16 die eens in maand gezellig bij elkaar komen om leuke dingen te doen in samenwerking met het PKN Kollum. Ook nu stond er weer een leuk thema genaamd “Verleiding” op het programma van de Teenznight. Zoals we allemaal wel weten zijn er tegenwoordig er allemaal verleidingen zoals drank, drugs , geld , enz waar de jeugd aan blootgesteld wordt.
Na een uitgebreide rondleiding van de Vries werden de jeugd een aantal stellingen voorgelegd waar ze hun keuze in moesten maken. Uiteindelijk werd ook ingezien dat bijvoorbeeld een avondje uit gewoon leuk kan en moet zijn en dat je altijd voor keuzes staat. Er zijn op dit moment meer dan 45 jeugd leden die dit eens per maand bezoeken en elkaar ontmoeten om leuke en soms serieuze zaken te bespreken.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.