Contactgegevens RTV NOF

Contact opnemen met RTV NOF kan op verschillende manieren. Per post of telefoon, maar natuurlijk ook via e-mail.

Studio- en postadres
Ferlinge Stasjonsstrjitte 1a
9271 CA DE WESTEREEN
Telefoon (0511) 441202

U kunt het onderstaande formulier invullen, uw bericht komt dan automatisch op de juiste plaats terecht.

Heeft u nieuws voor op onze website of kabelkrant?

Geef het door aan onze redactie, wij plaatsen het artikel graag op onze media.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Vul hier de tekst van uw artikel in

Voeg hier uw foto's toe. Formaat 1280 x 720 pixels liggend formaat



Nieuws
Berichten en tips voor de nieuwsredactie:
nieuws@rtvnof.nl

Sport
Berichten en tips voor de sportredactie:
sport@rtvnof.nl

Agenda
Berichten en tips voor de agenda:
agenda@rtvnof.nl

Reclame/adverteren
Informatie over adverteren, of direct een offerte aanvragen:
reclame@rtvnof.nl

Bestuur
Berichten aan het bestuur, over algemene- en bestuurlijke zaken met betrekking tot de Streekomroep:
bestuur@rtvnof.nl

Programmaleiding
Voor berichten over de dagelijkse gang van zaken en de programmering:
programmaleiding@rtvnof.nl

Programma’s en medewerkers
Alle programma’s hebben ook een eigen e-mail adres in de vorm: programmanaam@rtvnof.nl. Medewerkers zijn te bereiken op e-mail adressen in de vorm voornaam.[tussenvoegsels]achternaam@rtvnof.nl.

Twitter/Facebook
Op sociale media zijn wij te vinden als @rtvnof

 

Vandaag op de radio

00:00-07:00 | Hollandse Nacht
07:00-08:00 | Geloven & Beleven (Herh.)
08:00-09:00 | Goed gestemd
09:00-11:00 | Kerkdienst
11:00-17:00 | De Simmer (Herh.)
17:00-20:00 | RTV NOF Nonstop
20:00-22:00 | Rock on Air
22:00-00:00 | RTV NOF Nonstop
Klik hier voor programma- informatie