Wagenaar zwaait af als directeur de Twine
Woensdag nam directeur Jelle Wagenaar afscheid van sbo de Twine in Dokkum. Vanaf 1976 is de heer Wagenaar werkzaam geweest in het speciaal onderwijs…..
Woensdag nam directeur Jelle Wagenaar afscheid van sbo de Twine in Dokkum. Vanaf 1976 is de heer Wagenaar werkzaam geweest in het speciaal onderwijs, vanaf 1982 was hij directeur. Hij heeft veel betekend voor het onderwijs. Er is op een feestelijke manier afscheid genomen van Wagenaar. Hij is samen met zijn vrouw opgehaald in een mooie auto, waarna op het plein door ruim 300 kinderen een prachtig afscheidslied is gezongen.
Daarna was er voor de kinderen een disco waar lekker gedanst kon worden. Wagenaar is ook nog bij de klassen langs geweest om afscheid te nemen en mooie cadeaus van de kinderen in ontvangst te nemen. De feestelijke ochtend kwam ten einde toen de heer Wagenaar op de skelter het schoolplein verlaten heeft. De kinderen hadden een erehaag gemaakt en er zijn ballonnen opgelaten.
(C) Foto’s: RTV NOF
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.