Zakkenrollers actief in Damwâld
Vrijdagavond hebben 162 deelnemers van Burgernet in Damwoude samen me de politie uitgekeken naar drie zakkenrollers. De drie werden niet aangetroffen.
Vrijdagavond hebben 162 deelnemers van Burgernet in Damwoude samen me de politie uitgekeken naar drie zakkenrollers. De drie werden niet aangetroffen. Een vrouw was vrijdag aan het einde van de middag boodschappen aan het doen in een supermarkt aan de Conradi-Veenlandstraat. De vrouw ontdekte dat haar portemonnee was gerold en sprak drie dames aan die in de buurt van haar liepen. Deze drie bleken verantwoordelijk te zijn voor de diefstal.
De vrouw kreeg van de drie een portemonnee terug, maar deze bleek niet van haar te zijn. Na een hoop stampij gooide één van drie zakkenrollers de portemonnee in een schap. Na controle bleek dat er niets uit de portemonnee was gehaald. De geschrokken vrouw sprak vervolgens het winkelpersoneel aan, maar de drie bleken al te zijn gevlucht.
Omdat er een goed signalement beschikbaar was van de drie werd door de Meldkamer Fryslân besloten om een Burgernetactie op te starten. Samen met 162 deelnemers van Burgernet heeft de politie uitgekeken naar de drie zakkenrollers. Helaas werden ze niet meer aangetroffen. Het was voor de tweede keer dat Burgernet werd ingezet in Dantumadiel.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.