Zomerse temperaturen bij optocht Burum
Donderdagmiddag 13 augustus om 12.30 uur vertrok van uit Burum de feestelijke optocht van veertien versierde wagens en versierde fietsen. Dit allemaal in de feestweek van Burum dat als thema Circus heeft.
Donderdagmiddag 13 augustus om 12.30 uur vertrok uit Burum de feestelijke optocht van veertien versierde wagens en versierde fietsen. Dit allemaal in de feestweek van Burum dat als thema Circus heeft. Door de zomerse temperaturen stond er veel publiek langs de route. De route ging van Burum, Warfstermolen, Munnekezijl, Kollumerpomp en weer naar Burum. Burum houdt één keer in de vijf jaar een optocht.
VRIJDAG 14 AUGUSTUS: Kinderspelweek: 13.00 bij de tent Meet & Greet met de circusartiesten. Met om 15.00 tot 17.00 een Circusvoorstelling. Avondprogramma Oranjevereniging: Een spetterende feestavond in de feesttent m.m.v. VANGRAIL.
PROGAMMA ZATERDAGAVOND; ORANJEVERENIGING: Playbackshow. Tijd: 19:00 uur Locatie: Feesttent bij de molen. Spectaculaire playbackshow met veel verrassende acts, waarbij jong en oud zijn/haar talent kan laten zien. De presentatie wordt verzorgd door een speciale gast.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.