Zon en Maan bij Beachrockers 2018
Op recreatieterrein de Ulesprong vond zaterdag het Beachrockers festival 2018 plaats. Naast een lange lijst van artiesten, verdeeld over drie podia, waren er ook diverse activiteiten op het terrein. Belangrijke attractie was de zangeres Maan, die ook acte de présence zal geven bij de komende Admiraliteitsdagen.
Op recreatieterrein de Ulesprong vond zaterdag het Beachrockers festival 2018 plaats. Het weer zat enorm mee deze dag. Het was warm en zomers, maar goed uit te houden. De stemming zat er dan ook goed in.
Naast een lange lijst van artiesten, verdeeld over drie podia, waren er ook diverse activiteiten op het terrein. Belangrijke attractie was de zangeres Maan, die ook acte de présence zal geven bij de komende Admiraliteitsdagen in Dokkum.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.