40e cross/wandeltocht bij VV Anjum

do. 27 december · 00:002012 · 00:00 · Bauke

Traditioneel opent de voetbalvereniging Anjum het nieuwe kalenderjaar met de cross/ wandeltocht. Meestal vindt dit evenement plaats op de eerste zaterdag van januari. Zo ook dit jaar.

Traditioneel opent de voetbalvereniging Anjum het nieuwe kalenderjaar met de cross/ wandeltocht. Meestal vindt dit evenement plaats op de eerste zaterdag van januari. Zo ook dit jaar. De organisatie, bestaande uit Siebren Koree, Wessel Dijkstra, Wiepie Douma, Teake van der Kooi en Bokke Jan Boersma heeft een verstandig besluit genomen om niet met deze traditie te breken. Bovengenoemde personen hebben aan deze jubileum editie, zelfs een feestelijk tintje meegegeven. Veertig edities leverden tot vorig jaar 17 verschillende winnaars op. De meeste van de deze hardlopers gaven gehoor aan het verzoek van de crosscommissie om op zaterdag 5 januari aanwezig te zijn. Misschien actief, of als toeschouwer langs het parcours. Vanzelfsprekend zullen deze winnaars in het zonnetje gezet worden.

’s Morgens komen de jeugdleden in actie voor hun prestatieloop door de straten van Anjum. ’s Middags is het de beurt, in eerste instantie, voor de wandelaars. In en rond Anjum is een prachtig parcours uitgezet. De wandelaars kunnen een traject van 6 – of 10 km afleggen door misschien wel de mooie winterse omgeving van Anjum.

Datzelfde geldt voor de hardlopers die rond de klok van drie uur starten. Zal het Brandt Schaap lukken om de cross voor het tweede achtereenvolgende jaar te winnen, of liggen er kapers op de kust? Omstreeks vier uur is de winnaar bekend. Het organisatiecomité heeft een aantrekkelijk programma samengesteld en verwacht weer veel animo voor deze cross/wandeltocht. Natuurlijk worden de winnaars gehuldigd, maar meedoen is zoals altijd belangrijker dan winnen!

Na afloop wordt het nieuwe jaar feestelijk ingeluid tijdens een informele nieuwjaarsreceptie. De Kolkenblazers zullen het een en ander op de voor hen bekende manier muzikaal ondersteunen. Het belooft een mooi begin van het kalenderjaar 2013 te worden bij de v.v.Anjum!

Programma 40ste cross 5-1-2013

10.00 Inschrijving jeugd
10.30 Start H-F-E pupillen + prijsuitreiking
11.15 Start D pup, B jun + prijsuitreiking
12.00 Snert staat klaar in Lyts Mokum
12.30 Inschrijving cross/wandeltocht
13.00 Start wandeltocht 6 km of 10 km
15.00 Start cross (oud-)leden, dames, A junioren-senioren
16.30 Huldiging oud winnaars cross
16.45 Terug in de tijd met foto’s en filmpjes door Lieuwe Greidanus
17.15 Prijsuitreiking
17.30 Foto (oud-) winnaars
17.45 Rad van avontuur

Vanaf 16.00 uur zorgen de Kolkenblazers voor het muzikale gedeelte.

Inleg: H pup. t/m B jun: 2 euro
overige deelnemers:3 euro

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.