Boekenmarkt en taxaties op Theun de Vries-boekendag
Locatie: | Feanwâlden |
---|---|
Begin datum: | zaterdag 17 augustus 2024 10:00 |
Eind datum: | zaterdag 17 augustus 2024 17:00 |
FEANWALDEN – Tijdens de Theun de Vriesboekendag organiseert De Schierstins deze keer weer taxaties voor diverse voorwerpen van de prehistorie t/m de 20e eeuw en uiteraard boeken. Deze dag met traditionele boekenmarkt wordt opnieuw gehouden in augustus, namelijk zaterdag de 17e . Hierbij gratis entree.
De taxaties zijn van 10.00-15.00 uur door allrounder Lútzen Haak en archeoloog drs. Evert Kramer. De jaarlijkse boekenmarkt is van 10.00-17.00 uur. Bovendien vertelt rasverteller Douwe Kootstra mooie volksverhalen, waarbij er ook nog een kleine literaire quiz is. Verder is er muziek bij.
Ook vormgever van de handgeschreven letter Baukje Scheppink is van de partij. Als het goed is, geeft zij een doorlopende workshop ‘mini-boekjes maken’, bijvoorbeeld als hangertje of oorbel, of voor een poppenhuis.
Deze dag is gratis toegankelijk. Bezoekers kunnen verder de volgende exposities bekijken: de wisselexpositie met mooie textielkunst van de internationale groep Quilt Art, het historische ‘Het Laatste Friese torenkasteel’ en de Theun de Vrieskeamer.
De organisatie van deze dag is in handen van het Vergeet-mij-nietje, het Theun de Vries Genootschap en Stichting De Schierstins. Inlichtingen bij De Schierstins, Haadstrjitte 1, tel. 0511-472937. info@schierstins.nl.