Donateurs

Sinds 1 september 2020 heeft RTV NOF weer een donateurs bestand. Het donateursbestand is te danken aan het fusie met RTV Kanaal30, vrijwilligers van deze organisatie hebben de afgelopen jaren hard gewerkt om een groot aantal donateurs binnen te halen.

Ook donateur worden ? Dit kan al vanaf € 7,50 per jaar. Voor alle vragen omtrent donateurs kan er contact gezocht worden per e-mail op info@rtvnof.nl.

Studio- en postadres

  • Ferlinge Stasjonsstrjitte 1a
    9271 CA DE WESTEREEN
    Telefoon (0511) 441202

Studio Burgum

  • Glinstra State
    (parkeren achterzijde Glinstra State)
    Freerk Bosgraafstraat 18
    9251 CT Burgum
    Telefoon (0511) 461717

Mailadressen

  • Berichten en tips voor de nieuwsredactie:
    nieuws@rtvnof.nl
  • Berichten en tips voor de sportredactie:
    sport@rtvnof.nl
  • Berichten en tips voor de agenda:
    agenda@rtvnof.nl

Reclame/adverteren

  • Informatie over adverteren, of direct een offerte aanvragen:
    reclame@rtvnof.nl

Medewerkers

  • Bestuur
    Berichten aan het bestuur, over algemene- en bestuurlijke zaken met betrekking tot de Streekomroep:
    bestuur@rtvnof.nl
  • Programmaleiding
    Voor berichten over de dagelijkse gang van zaken en de programmering:
    programmaleiding@rtvnof.nl
  • Programma’s
    Alle programma’s hebben ook een eigen e-mail adres in de vorm:
    programmanaam@rtvnof.nl.
  • Medewerkers
    Medewerkers zijn te bereiken op e-mail adressen in de vorm:
    voornaam.[tussenvoegsels]achternaam@rtvnof.nl.
© 1989 - 2020 RTVNOF · · Regio · Historie · K30 Nieuws archief · Sport · Ondernemend · Agenda · Uitzending gemist · Noardeast-Fryslân / Dantumadiel · Achtkarspelen / Tytsjerksteradiel · Contact · Privacy Statement RTV NOF · Reclame · Disclaimer · Organisatie · RTV Kanaal30 Geschiedenis · Donateurs · Vrijwilliger worden?