donderdag
04
december

Opening decemberfair Surhuisterveen door wethouder Max de Haan

zo. 30 november · 11:132014 · 11:13
Locatie: Surhuisterveen
Begin datum: donderdag 04 december 2014 00:00

Donderdag 4 december om 19:00 uur ‘s avonds zal wethouder Max de Haan de decemberfair bij It Kampke aan de Dalweg te Surhuisterveen officieel openen. De decemberfair wordt in samenwerking met de projectgroep World Servants Surhuisterveen-Doezum georganiseerd. Zij krijgen ook de totale opbrengst, die ze kunnen besteden aan het project in Zambia waar ze in 2015 aan deel gaan nemen.

Er is een veelheid aan activiteiten, zoals een zendmarathon door radioteam Magnolia van 4 tot en met 7 december en live muziek van Douwe en Sije op de vrijdagavond en zaterdag. Op 6 december is er een snertkookwedstrijd en een wedstrijd cupcakes maken. Daarnaast is er dan de verkoop van kerstbomen en aanverwante artikelen en diverse snuisterijen, kunnen kinderen worden geschminkt en zal er aan hapjes en drankjes geen gebrek zijn.

Opgave voor de snertkookwedstrijd, met in de jury Joop Atsma, Doede Bleeker en Bert Jan Tigchelaar, is nog steeds mogelijk. Dit geldt ook voor de wedstrijd cupcakes maken. Dit kan telefonisch bij Abele Kamminga van It Kampke (06 50895007) of Natasja de Wal van World Servants (06-27128512). Ook via de mail is opgave mogelijk: natasja@dewaltrading.nl.