Dader mishandeling in discotheek aangehouden
QUATREBRAS – In de nacht van vrijdag 20 september op zaterdag 21 september werd in bar dancing Quatrebras een Mega School Party gehouden.
Tijdens dit feest werd op het toilet van genoemde bar een 17-jarige inwoner van Hurdegaryp met een glas in het oog gestoken. Er was geen directe aanleiding tot de vechtpartij. Over en weer werd wat geduwd en getrokken en hierna werd met een glas gestoken. Het slachtoffer is met een taxi overgebracht naar het ziekenhuis in Dokkum. Het oog kon niet worden behouden.
Een aantal dagen later heeft de jongen aangifte gedaan en is de politie met een onderzoek begonnen. Naar aanleiding van getuigenverklaringen is toen een 14-jarige jongen uit Burgum aan het bureau ontboden, doch na verder onderzoek bleek deze jongen niets met de mishandeling te maken te hebben. Meerdere personen werden daarna gehoord en dit leidde ertoe dat de politie op maandag 7 oktober een 16-jarige inwoner van Sumar als verdachte van deze steekpartij heeft aangehouden.
De verdachte werd overgebracht naar het bureau en ingesloten. Tegen de verdachte werd proces-verbaal opgemaakt en na afhandeling van de zaak werd hij weer op vrije voeten gesteld.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.