Deel banen Dokkumer Vlaggencentrale op de tocht

dinsdag 15 oktober 2002

DOKKUM – De Dokkumer Vlaggen Centrale verkeert in zwaar weer. Het bedrijf werkt aan een reorganisatieplan waarbij enkele tientallen banen dreigen te sneuvelen.

Een paar weken geleden kondigde het bedrijf al aan het tijdelijk contract van twintig werknemers te beëindigen. De directie noemde de afnemende vraag naar bedrijfsvlaggen als oorzaak voor de ingreep.

Hoewel de Vlaggencentrale vaak in de schijnwerpers staat als het gaat om festiviteiten rond het koningshuis, is de productie van bedrijfsvlaggen een belangrijkere activiteit van de onderneming. Door de economische tegenwind, die begin vorig jaar opstak, hebben vooral buitenlandse bedrijven minder orders geplaatst voor dundoeken met bedrijfslogo’s en dergelijke.

In een regionale krant werd gesproken over een veertig tal ontslagen, maar na een bijeenkomst van de ondernemingsraad en directie blijkt dat aantal niet te kloppen. Er wordt gemeld dat er minder dan veertig ontslagen vallen, hoeveel zal de komende twee weken duidelijk worden.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 07:00 - 08:00
    Harteklanken
    Non-stop
  • 08:00 - 10:00
    Klankbord
    Geestelijk verzoekplaten programma
  • 10:00 - 12:00
    Op 'e Hichte
    Nieuws uit Achtkarspelen & Tytsjerksteradiel
  • 12:00 - 14:00
    De Weekend Nieuwsshow
    Nieuws uit Dantumadiel & Noardeast-Fryslân
  • 14:00 - 18:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 18:00 - 20:00
    Hollandse Toppers
    Tinus Kempenaar
  • 20:00 - 22:00
    Hollands op zijn Best
    Joege en Jikke
  • 22:00 - 00:00
    Hit Tijdmachine
    Dicky Denkers
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?