Naast Sanjesfertier en Sanjesplezier is er vanaf dinsdagmiddag ook een heuse dierentuin aan het recreatiecentrum van de familie Visbeek toegevoegd. Sanjes Zoo is 1,5 hectare groot, en dat is voor een dierentuin betrekkelijk klein, maar de mensen krijgen zeker waar voor hun geld volgens beheerder Wimer Visbeek. Wimer (22) volgt de voetsporen van zijn vader Klaas en is waarschijnlijk de jongste dierentuinbeheerder van Nederland en Europa.
“Wij willen onze bezoekers een echte beleving bezorgen” zegt Wimer Visbeek. Door meer nadruk te leggen op het individuele dier probeert men die beleving te versterken. Zo kunnen bezoekers door een kooi met tropische volgels wandelen, waardoor men niet steeds door het gaas van de dieren gescheiden wordt.
Visbeek Jr. liep al jaren met plannen rond voor een dierentuin, maar moest daar vanwege zijn jeugdige leeftijd tot op heden vanaf zien. Zijn vader is een echte horecaman, maar Wimer is meer voor de dieren. Hij wilde dan vroeger ook graag boer worden, maar dat is er op het laatste moment niet van gekomen. Achteraf maar een gelukje vindt zijn vader.
Voor openingstijden en meer informatie kunt u kijken op www.sanjeszoo.nl
© Foto’s: Jelke van der Meer