Sinterklaas op CBS De Stapstien
KOLLUMERZWAAG – Donderdag werden de kinderen van de Stapstien verrast met een bezoek van de goedheiligman en zijn trouwe piet.
KOLLUMERZWAAG – Donderdag werden de kinderen van de Stapstien verrast met een bezoek van de goedheiligman en zijn trouwe piet.
Het bezoek was deze keer extra bijzonder omdat de Sint al 40 jaar lang de school bezoekt. In al die jaren van de Springplanke, de Bijekoer, de G.W. Blankenschool en de Griffijnschool naar de Stapstien. Reden voor een feestje!
Sinterklaas deelde niet alleen cadeautjes uit maar kreeg ook prachtige cadeaus, een oorkonde en elke groep had een boek gemaakt met daarin prachtige tekeningen en verhaaltjes. Deze boeken heeft Sint in de kluis gedaan waarin hij ook de belangrijkste sleutel bewaart.
Hopelijk kan Sint volgend jaar met al zijn pieten komen en kunnen ze het feest weer groots vieren.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.