Piet en Alie Runia stoppen met ?de Pruttelpot? · Foto('s): 
RECLAME

Piet en Alie Runia stoppen met ?de Pruttelpot?

maandag 31 december 2012

Met ingang van 1 januari 2013 zijn Piet en Alie Runia gestopt met  hun werkzaamheden als uitbaters van cafetaria/lunchroom ‘de Pruttelpot’ aan de Eyso de Wendtstraat in Kollum. In 1995 werd gestart met de Pruttelpot in het pand tegenover de huidige locatie. In 1999 werden de werkzaamheden voortgezet in een geheel nieuw pand waar tot op heden met veel plezier is gewerkt en waar een brede klantenkring kon worden opgebouwd, niet alleen  in het cafetaria /lunchroom maar ook wat catering betreft wisten de klanten de weg naar het cafetaria/lunchroom te vinden.

De reden van het stoppen met de Pruttelpot is dat de familie Runia het wat rustiger aan wil doen. ‘’We zijn inmiddels bijna dertig jaar actief in de horeca in Kollum, ik eerst als medewerker in de Colle en later dus als zelfstandige ondernemers. Het was een prachtige tijd en we hebben met veel plezier gewerkt, maar het heeft wel een grote wissel getrokken op ons gezinsleven. Eigenlijk waren we zeven dagen in de week bezig met ons bedrijf’’, aldus Piet Runia.

Het vertrek uit de Pruttelpot betekent niet dat de familie Runia stopt met horecawerkzaamheden. Aan de Boterstraat in Dokkum is een pand gehuurd waarin de activiteiten worden voortgezet in ‘’Het Vlaamsche Friteshuys’’. De naam zegt het al, een cafetaria waarin de befaamde Vlaamse frieten de boventoon zullen voeren met alles wat daarbij hoort. Wel met minder actieve uren want op zondag en maandag zal het cafetaria gesloten zijn. De verwachting is dat de opening rond 1maart kan plaatsvinden.

Het vertrek van de familie Runia uit de Pruttelpot betekent niet dat daar geen horeca activiteiten meer plaats zullen vinden. Die zullen worden voortgezet door de familie Zhou-Chang, die de nodige ervaring op horecagebied hebben. Dat is ook het enige wat er verandert in de Pruttelpot. De naam blijft, het interieur verandert niet en de huidige medewerksters blijven de klanten op dezelfde prettige wijze te woord staan. Verder blijven  de leveranciers dezelfde kwaliteitsproducten aanvoeren. Ook voor wat betreft de catering, die zal op dezelfde wijze door de nieuwe uitbaters worden voortgezet.

In januari zullen Piet en Alie nog regelmatig mee draaien in het bedrijf om de Fam. Zhou helemaal wegwijs te maken in “De Pruttelpot”. Het is de bedoeling dat ze in februari geheel op eigen benen staan. Tegen die tijd willen ze de klanten verrassen met een leuke Aktie.

© Foto’s: Sake Beerstra

Dit is een reclame: deze tekst is niet geschreven door de RTV NOF redactie.
RECLAME
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Piet en Alie Runia stoppen met ?de Pruttelpot? · Foto('s): 
Piet en Alie Runia stoppen met ?de Pruttelpot? · Foto('s): 
Piet en Alie Runia stoppen met ?de Pruttelpot? · Foto('s): 
  

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 07:00 - 09:00
    Op naar het weekend!
    Peter Visser
  • 09:00 - 10:00
    Ontbijtpop
    Peter Kraft
  • 10:00 - 16:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 16:00 - 17:00
    Gerrit on Air!
    Gerrit Wijkstra
  • 17:00 - 18:00
    Skerp op de Middei
    Kees Bakker
  • 18:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Country Ranch
    Harry Ettema
  • 21:00 - 22:00
    The Elvis Experience (week 1)
    Jaap Melessen
  • 21:00 - 22:00
    Heerlijkheden uit het verleden (week 2)
  • 22:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?